Can Kuş

Yemeksepeti Banabi Kurye Maaşları

24.05.2022
28
Yemeksepeti Banabi Kurye Maaşları

Yılların yemek uygulaması olan Yemeksepeti, Banabi servisiyle evlere market alışverişini kısa bir zaman içerisinde hizmet vermeyi vaat etmektedir. Peki Yemeksepeti Banabi kurye maaşları ne kadar? Banabi uygulamasıyla ilgili bilinmeyen pek çok bilgi bulunmaktadır. Banabi kuryeleriyle ilgili merak edilenler internet aracılığıyla araştırılmaktadır.

Yemeksepeti hesabı uygulaması içerisinde hizmet veren Banabi, evlerin market alışverişi ihtiyaçlarını kapıya kadar getirebilmektedir. Banabi servisiyle ilgili en çok merak edilen detaylardan biri de kurye maaşlarıdır. Kurye hizmeti servis veren Banabi uygulaması son derece yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Durum böyle olunca Banabi kurye maaşları 2022 yılı için ne kadar olduğu merak edilerek araştırılmaktadır. Banabi kurye maaşları 2022 yılında; 4.200 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir. Banabi kuryeleri ayrıca yemek parası da verilmektedir. Banabi kurye çalışma saatleri ne kadar uzun olursa maaşlar da o kadar artmaktadır.

Banabi Kurye Araç Şartları Nelerdir?

Banabi kurye araçları genellikle motorlar ile çalışmaktadır. Banabi kurye araç şartları neler olduğu kendi aracı ile kurye olacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Banabi kurye araç şartları arasında aracın resmi belgeleri hali hazırda bulunması ve güvenlik bakımından risk oluşturabilecek aksamların sıkıntılı olmaması gibi şartlar yer alır.

Banabi Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Banabi kurye çalışma saatleri, kurye olarak çalışmayı düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Banabi kurye çalışma saatleri; vardiyalı bir şekilde çalışmaktadır. Banabi kurye çalışma saatlerini kuryeler, işe başlamadan önce kendileri belirlemektedir.

Banabi Kurye Hangi İllerde?

Banabi kuryenin hangi illerde hizmet verdiği kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. Banabi kurye; İstanbul, Adana, Antalya, İzmir ve Bursa’da hizmet vermektedir. Bu illerde Banabi servisi aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Banabi Kurye Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Yemek sepeti Banabi kurye başvuru yapabilmek için gerekli belgeler, işe girmek isteyenler tarafından toplanarak başvuru yapılmaktadır. Banabi kurye maaşları sebebiyle tercih edilen bir meslektir. Motor kurye olmak isteyenler başvuru sırasında istenen bazı evraklar bulunmaktadır. Yemek sepeti Banabi kuryesi iş başvurusu sırasında istenen belgeler şu şekildedir;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sabıka kaydı
 • Vukuatlı nüfus kayıt belgesi
 • Ehliyet belgesi ( A2 )
 • Daha önce alınan trafik cezası var ise bunu başvuru sırasında bildirmesi gerekmektedir.
 • Okumaya devam edenler için öğrenci belgesi
 • Mezunlar için mezun olduğu okulun diploma örneği
 • İkametgâh belgesi
 • 4 adet vesikalık fotoğrafı
 • Erkekler için askerlik ile ilişiğinin olmadığına dair belge
 • Banka hesabının olması gerekir.
yemeksepeti kurye maaşları

yemeksepeti banabi kurye maaşları

Banabi Kurye Kendi Aracı İle Kurye Olmak

Banabi kuryeleri kendi araçları ile kurye olarak çalışmaktadır. Banabi kuryeler kendi aracıyla kurye olmadan önce, sisteme başvuru yapılırken motorlu kurye mi yoksa arabalı kurye mi olacaklarını belirtmeleri gerekmektedir. Aracın değerlendirmelerinden sonra Banabi kurye olabilmek için kendi aracınızı kullanıp kullanamayacağınız belli olmaktadır.

Banabi Kurye Komisyonu Ne Kadar?

Banabi kuryeleri komisyon ile hizmet vermektedir. Banabi kurye komisyonları, kurye olarak çalışmayı düşünenler tarafından araştırılmaktadır. Banabi kurye komisyonu ile ilgili bilinmeyenler araştırılmaktadır. Banabi kurye komisyonları şu şekildedir;

 • 0-99 paket arasında komisyonlar 50 kuruş
 • 100-299 paket arasında 80 kuruş
 • 300-499 paket arasında komisyon 2 TL
 • 500-699 paket arasında komisyonlar 2,20 TL
 • 700-999 paket arasında komisyon 2,40 TL
 • 1000 paket ve üzeri komisyon 2,60 TL şeklindedir.

Banabi Kurye Motor Veriyor Mu?

Banabi kuryelerin motor verip vermediği, Banabi servisinde kurye olarak çalışmayı düşünenler tarafından sorgulanmaktadır. Banabi servisine yapacağınız kurye başvurusunun kabul edilmesi halinde uygulama size motor vermektedir. Bu nedenle Banabi kurye motor veriyor diyebiliriz.

Banabi Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banabi kurye başvurusu yapabilmek için;

 • Mobil telefonuna Banabi Kurye Taşıyıcı uygulamasını indirmeniz gerekir.
 • Uygulama içinde başvuru sekmesine güler yüzlü net bir fotoğraf yüklemeniz gerekir.
 • Başvuru tamamlarken, sizlerden istenen belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde iletmeniz gerektiğini unutmamanız gerekir.

Banabi Kurye Ne Zaman Onaylanır?

Banabi kurye başvurusu yaptıktan sonra, sistem tarafından incelenerek onaylanması için bir miktar süre tanınmaktadır. Banabi kurye ne zaman onaylanacağı, kurye başvurusu tamamlayan kişiler tarafından sorgulanmaktadır. Banabi kurye birkaç gün içerisinde kesin olarak onaylanarak sonuçlanmaktadır.

Banabi Kurye Ne Zaman Kuruldu?

Banabi kurye servisi ne zaman kurulduğu, uygulamayı aktif bir şekilde kullananlar tarafından merak edilerek araştırılmaktadır. Banabi kurye 2012 yıllarında Moskova’da kurulmuştur ve o günden bu zamana kadar 11 farklı ülkede hizmet vermeye devam etmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.