Can Kuş

Yabancı Whatsapp Numarası Alma

22.04.2022
66
Yabancı Whatsapp Numarası Alma

Yabancı Whatsapp numarası alma aslında sanal numara kullanımı yapmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Bu kapsamda sanal ve yurt dışı numaralar aynı anlama gelmektedir. Kendi üzerine kayıtlı hat kullanmak istemeyenler tarafından tercih edilen sanal Whatsapp numarası almak için çeşitli yöntemleri deneyebilirsiniz.

Yabancı Whatsapp Numarası iPhone

Yabancı Whatsapp numarası iPhone ya da Android için alım yöntemi değişmemektedir. Çünkü buradaki temel nokta numaranın sanal ya da yurt dışı kaynaklı olmasıdır. Bu yüzden kullanılan telefon veya tabletin işletim sisteminin ne olduğunun önemi yoktur.

Bu kapsamda genel olarak hem iPhone hem de Android için konuşulacak olursa yabancı Whatsapp numarası almak için ücretli ve ücretsiz yöntemleri deneyebilirsiniz. Alacağınız numara sadece mesajlaşmak için değil aynı zamanda Whatsapp tarafından arama özelliği de bulunduğundan arama yöntemi için de kullanılabilir. Aynı zamanda çeşitli telefon doğrulaması isteyen uygulamalara da yine bu numara ile giriş yapabilirsiniz.

Özellikle dijital ortamda iş yapıyorsanız ve kendi üstünüze kayıtlı olan numara paylaşımında bulunmak istemiyorsanız bu durumda sanal numara kullanmak önemli avantajlar sunabilir. Freelancer veya dijital ortamda iş yapanlar bu kapsamda sıklıkla sanal numara kullanıyor. Sadece dijital ortamlarda iş yapmak için değil aynı zamanda çeşitli uygulamalara kendi numaranızı vermek istemiyorsanız yine yurt dışı Whatsapp numarası kullanabilirsiniz.

yabancı whatsapp numarası alma

Yabancı Whatsapp Numarası Satın Al

Yabancı Whatsapp numarası satın al seçeneği sunan çeşitli platformlar aracılığıyla numaraya sahip olabilirsiniz. Bu platformlar çoğunlukla yurt dışı menşeli olup kullanıcılar için normal SMS ya da arama özelliği sunmayan, dijital uygulamalarda kullanılan numaralar sunmaktadır. Ücretli olanlarında ise SMS ya da arama yapma gibi seçenekler de bulunabilir.

Sanal numara oldukları için herhangi bir SIM kart temini yapılmamaktadır. Sadece belirtilen numara size özel olarak belirlenir ve o numarayı başkası kullanamaz. Platformun uygulamasından veya web sitesinden eğer numaranıza mesaj gelecekse bu mesajları da okuma imkânınız olur. Tam olarak da sanal numara alma mantığı bu noktada devreye girmektedir. Çünkü aldığınız numaraya Whatsapp tarafından onay mesajı gönderilecek ve bu mesaj bir kez onaylandıktan sonra istediğiniz kadar Whatsapp’ı kullanma imkânı elde edebileceksiniz.

Genel olarak ücretli olarak sunulan sanal numaraların kapanma ihtimali bulunmaz ancak ücretsiz olarak sanal numara temin ettiyseniz bu numaraların bir süre sonra kapanabileceği ihtimalini göz önünde tutmalısınız.

Yabancı Whatsapp Numarası Nasıl Alınır?

Yabancı Whatsapp numarası nasıl alınır sorusuna sanal numara sunan platformları kullanarak yanıt bulabilirsiniz. Bu platformlar ücretli ya da ücretsiz olarak sanal numara temini sunmaktadır.

Secure Messenger SafeUm

Ücretsiz yabancı Whatsapp numarası almak için sık tercih edilen platformların başında gelen SafeUm için öncelikle uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Uygulama indikten sonra telefonunuza kurmalı ve size verilen sanal numarayı doğrulama işlemleri için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Numaranız ile SMS gönderme veya normal arama yapmak isterseniz bu durumda ise kredi almalısınız.

Virtual SIM

Dünya çapında geniş bir kullanıcı sayısına sahip olan bu uygulamayla da 38 ülkeye ait kod ile numara alabilirsiniz. Özellikle ABD menşeili olan numaraların çoğunu ücretsiz temin edebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu en önemli avantajlardan birisi ise sanal numara almış olan kişilerin kendi aralarında ücretsiz olarak arama yapabilmesine olanak tanıması.

SMS Recieve Free

Ücretsiz yabancı Whatsapp numarası alma platformları arasında bir diğer sık tercih edilen platform, ücretsiz yapısı ile öne çıkıyor. Whatsapp başta olmak üzere diğer sosyal medya uygulamaları için platform üzerinden temin edeceğiniz numarayı kullanabilirsiniz.

Talkatone

Kanada ve ABD merkezli sanal numara istiyorsanız tercih edeceğiniz Talkatone uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra basit adımlar ile kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra uygulama tarafından size özel bir numara verilecektir. Numaranızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Numaraya gelecek olan mesajları ise uygulama üzerinden kontrol etmeniz gerekiyor.

Yabancı Whatsapp Numarasında Dikkat Edilecekler

Öncelikle ücretsiz olarak sanal Whatsapp numarası kullanıyorsanız bu durumda ilk olarak çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabileceğinizi göz önünde tutmalısınız. Numaranız bir anda kapanabilir veya Whatsapp tarafından hesabınız engellenebilir. Eğer telefonunuzda asıl numaranızın yanında sanal numara kullanmak istiyorsanız bu durumda Whatsapp’ı kopyalamalı ve çift uygulama olacak şekilde kullanmayı sağlamalısınız.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.