Can Kuş

Sıla Türkoğlu Kimdir? Sıla Türkoğlu Nereli?

02.06.2022
31
Sıla Türkoğlu Kimdir? Sıla Türkoğlu Nereli?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde rol alan Sıla Türkoğlu kimdir? Emanet dizisinde Seher karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu nereli? Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu kimdir?

Son yıllarda ekranlarda görmeye başladığımız oyunculardan Sıla Türkoğlu, hem mimikleri hem de oyunculuk konusundaki becerileri ile göz dolduruyor. Son olarak Kanal 7‘de ekranlara gelen Emanet dizisinde hayat verdiği Seher karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu ekimdir?

Sıla Türkoğlu Yaşı Kaç

Sıla Türkoğlu, henüz 21 yaşındadır. İlk olarak ekranlarla tanıştığı Ağlama Anne dizisini henüz 19 yaşındayken çekmiştir.  Oyuncu Sıla Türkoğlu lise eğitimini memleketi olan İzmir Bornova’daki Hatice Güzelcan Anadolu Lisesinde almıştır, ancak üniversite eğitimi almak yerine oyunculuk hayatına girmeyi tercih etmiş ve lise yıllarındayken ufak ufak başladığı oyunculuksa tamamen giriş yapmıştır.

Sıla Türkoğlu Nereli?

Güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Koç Burcu olan Sıla Türkoğlu kariyerine bu doğrultuda yön vermeyi aklına koymuş.

sıla türkoğlu

sıla türkoğlu

Sıla Türkoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Emanet (Seher, TV Dizisi 2020)

Baba Ben Geldim (Sıla, Kısa Film 2019)

Yemin (Suna, TV Dizisi 2019)

Ağlama Anne (Alev’in Gençliği, TV Dizisi 2018)

KAYNAKÇA: Sıla Türkoğlu (kanal7.com.tr, 07.05.2019), Sıla Türkoğlu (imdb.com, 01.12.2020), Sıla Türkoğlu (sinematurk.com, 01.12.2020), Sıla Türkoğlu (diziseti.tv, 01.12.2020), Sıla Türkoğlu (beyazperde.com, 01.12.2020).

Yemin dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu ilk daimî oyunculuk deneyimini gözler önüne sermiştir. Dizinin yapımcısı olan Nazmiye Yılmaz’ın gözüne girmiş olacak ki; hemen akabinde yine Nazmiye Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Emanet dizisinde başrolü oynamaya başladı. Yemin dizisinden binlerce hayranı olan Sıla Türkoğlu, Emanet Dizisi ile bu hayran kitlesini beşe katladı. Günlük dizi olarak çekilen Emanet dizisinde başrol oyunculuğunun hakkını veren Sıla Türkoğlu’nun yetenekleri daha ilk izlemede anlaşılıyor.

Sıla Türkoğlu – Seher

Genç oyuncunun rol aldığı dizide Seher karakteri nasıl?

Seher yıllardır Kırımlı ailesi yüzünden ablası Kevser’den ayrı düşmüştür. Zaman sonra çok sevdiği ablası Kevser’in ölüm haberi ile sarsılan Seher, ablasının kendisine emanet ettiği yeğeni Yusuf’un bakımını üstlenir.  Aynı zamanda Kevser’in ölümünün acısına dayanmayan baba Yusuf’ta bu acı haber karşısında kalp krizi geçirir ve ölür. Bir anda babasız ve ablasız kalan Seher’in tek dayanağı olarak çok sevdiği yeğeni, ablasından tek yadigâr ve emanet olan Yusuf kalmıştır. Bu zorlu hayatta Seher ve yeğeni Yusuf’u ne gibi zorluklar ve olaylar bekliyor? Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisini izleyerek öğreneceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.