Can Kuş

Kredi Kartı ve Kredi Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bütün Borçlar Siliniyor…

22.04.2022
33
Kredi Kartı ve Kredi Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bütün Borçlar Siliniyor…

Bankalara Kredi ve Kredi kartı borcu bulunan milyonlarca vatandaş için güzel haber bankalar tarafından duyuruldu. Bankaların yaptığı kampanya ile tüm borçlarınızı silip uygun faiz oranı ile tek kalemde  borçlanma imkanı sunuluyor. İş Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat bankasının kampanyasından faydalanarak sizde tüm borçlarınızı anında silebilirsiniz, detaylar haberimizde…

Son günlerde pandemi ve küresel krizin etkisiyle ekonomide yaşanan kötü gelişmeler bankaları kampanya yapma noktasına itti diyebiliriz. Ülkemizde bankalara kredi ve kredi kartı borcu bulunan milyonları aşan vatandaş bulunmaktadır. Özellikle son aylarda enflasyonun yüksek olması sebebiyle alım gücünün düşmesi de borçlanmada önemli rol almış durumdadır. Ramazan ayı vesilesiyle üç bankadan büyük haber geldi diyebiliriz.

Ziraat bankası, Garanti Bankası ve İş Bankası borç kapatma kredisini müşterilerine duyurdu, oldukça başarılı ve faydalı olarak görülen bu kampanya ise borçta olanlara, borcunu ödemekte zorlananlara oldukça büyük kolaylık sağlayacak gibi duruyor.

Ziraat Bankası ile Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

ziraat bankası kredi

Türkiye’nin kredi konusunda en başarılı ve bankacılık konusunda oldukça gelişmiş bankası olan ziraat bankasının kampanyası borçlu vatandaşlara adeta bayram havası yaratacak cinsten. Ziraat bankası borcu olan tüm vatandaşlar için bütün borçlarınızı kapatarak tek kalemde borçlanmanızı ve bu borcuda sadece 1,19 faiz oranı ile ödemenize imkan sağlıyor.

Ziraat bankasına giderek borç kapatma kredisi talebinde bulunabilir ve 1,19 faiz oranı ile sizlerde bütün borçlarınızı yapılandırabilirsiniz, aynı zamanda şubeye gitmeden mobil bankacılık üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat bankasından kullanacağınız 1,19 faiz oranı ile 24 ay vade ile taksitlendirme yapabilirsiniz.

Bir çok farklı kalemde borçlanan ve ödeme yaparken güçlük çeken vatandaşlar için mükemmel bir kampanya olarak görülmektedir, ramazan ayındaki bu faiz oranı ile sizlerde muhakkak değerlendirmeye almalısınız.

İş Bankası Ramazana Özel Borç Transfer Kredi İmakanı Sunuyor

Ziraat bankası kredi kampanyasının bir benzeri olarak Türkiye İŞ Bankası tarafından yapılmış olan kampanya birbirleriyle aynı özellikleri taşımaktadırlar. Ramazan ayı içerisinde İŞ bankasından borç transfer kredisinden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Eğer kredi ve kredi kartı borçlarınız birikmiş ve ödeme zorluğu yaşıyorsunuz imdadınıza İŞ Bankası yetişebilir. İŞ bankası tarafından yapılan borç transfer kredi kampanyası ile bütün borçlarınızı silebilir ve uygun faiz oranı ile borç transfer kredisi kullanabilirsiniz.

Bir çok bankaya borcunuzun olduğunu varsayarsak oldukça yararlı bir kampanya olduğunu söylemekte fayda var, hemen İŞ Bankası şubesi veya iş bankası mobil üzerinden sizlerde bu krediden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Uygun Faiz Oranlı Kampanya Sunuyor

garanti bankası kredi

Garanti BBVA Bankası ise tıpkı diğer bankalar gibi borcu olan milyonlarca vatandaşa tek kalemde borçlanma imkanı sunuyor ve bütün borcunuzu kapatıyor. Yapmış olduğu kampanyanın faiz oranını da göz önünde bulundurduğumuz zaman oldukça faydalı bir kampanya olduğu söylemeden geçmeyelim.

Birden fazla kredi veya kredi kartı borcu olan vatandaşların ödeme yükünü hafifletmek adına yapmış olduğu bu kampanya büyük ilgi görüyor, sunduğu faiz oranı ve taksit sayısı ise ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

%1,29 faiz oranı ve 36 ay vade ile borç kapatma kredisi kullandırmakta ve bu kredi oldukça tercih edilen bir kredi türü arasına girmektedir, sizde bu kredi türünden faydalanmak için Garanti Bankası şubesi veya Garanti Mobil üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.