Kekiğe ilgi duyan bir halk hekimi kekiği araştırmaya başlar. Kekikle ilgili çalışmalar yaparken kekiğin öldürmediği 1 tek mikrop bakteri virüs olmadığını fark eder .Almanya da bilimsel araştırma yaparken Türkiye'den kekik iksiri ister.

Amacı kekiğin etkisini bakteri ve virüslerdeki etkisini kanıtlamaktır. Laboratuarın soğutucu dolabına kekik iksirini koyar ama ağzını açık unutur. Sabah geldiklerinde diğer tüm dolaptaki araştırma ve deneme için bulunan tüm bakteri ve mikropları öldürdüğünü fark ederler.

BİOLOGLARI ŞAŞKINA UĞRATAN BİTKİ: KEKİK

Tüm biolog ve araştırmacılar çok şaşırır. İş o kadar ciddi boyuta ulaşır ki araştırma ekibi korkar ve araştırma yapmakdan vazgeçer. Çünkü kekiğin gündeme gelmesi dünya kimya sanayinin çökmesi anlamına gelmektedir. Tamamen doğaldır ve çok güçlüdür.

Kekik yağında yaşayan 1 tek canlı özel bir enzim olduğunu fark eder. Ve bu enzim kekik yağında mayalanır. Bu enzimi bitkiler üretir ve elde edilmesi zordur. Kekik mikrop öldürücü özelliği ile antiseptik, antimikrobik bir bitkidir.

Ayrıca içeriğindeki maddelerle vücutta hücre koruma sistemlerini güçlendirmesiyle antioksidan, kanser oluşumunu engellemesiyle antikanserojen, her türlü karın ağrısı ve gaz giderici özelliği ile antispazmodik, romatizmal hastalıkları iyileştirmesiyle antiromatizmal, diyabet hastalığını engellemesiyle antidiyabetik ve vücuttaki kolestrol oranını ayarlamasıyla antikolestremik özellikler taşımaktadır. Bu özellikleri ile kekik, yaşlılığı geciktirmekte, tümör oluşumunu engellemekte, şeker hastalığına iyi gelmekte ve iyi gelmekte ve gıdaların bozulmasın doğal yolla engellemektedir.

BİNLERCE FAYDASINI DUYUNCA İNANAMAYACAKSINIZ

Bedeni kuvvetlendirir
Hazmı kolaylaştırır.
İştahsızlığı giderir.
Sinirleri kuvvetlendirir.
Kalp çarpıntılarını keser.
Bağırsak iltihabını iyileştirir. Salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar

Böbreklerde ve mesanedeki mikropları öldürür.
kanser hücrelerinin yeni damar
oluşturmasını önler. Afrodizyak özelliği vardır.
Hastalıklara karşı direnme gücünü artırır. cocuklarda görülen kansızlığı giderir.
Kan dolaşımını düzenler.

Müzmin öksürük, astım, bronşit ve zatüreede tedavi eder. Grip, nezle ve anjinde tedavi eder. Kekik suyu romatizma ağrılarını dindirir.
Kandaki şeker miktarını azaltır şeker hastalarının yaralarını 1 haftada iyileştirir.
Göz kuruluğuna iyi gelir

Pankreas onarımı yapar

insülin salgılanması sağlar

şeker tedavisinde çok etkilidir
kekik yağından 100 kat etkilidir

Çok güçlü bir zırhdır.
Bedende ki solucan kurt ve parazitlerin yumurtalarını çatlatır ve öldürür bunu yapan tek ilaçtır.

mantarlı hastalıklarda 100 de 99 etkilidir parmak arasındaki yaraları kaşıntıyı 3 günde tedavi eder. ayak kokusunu önler

Genital mantarda çok etkilidir intolasodik asit çıkarır bitkilerde kullanabilirsiniz.Bitkilerin canlandığını görürsünüz.

Zararlı böcekleri öldürür. Sivrisinek yaşamaz. Odaya sivrisinek gelmez. Buharı nefes açar. Bademcik rahatsızlığı 1 dakika gargarada da 30 dakikada ağrı kalmaz. Binlerce yıldır yörüklerin kullandığı ilk bitkidir