Can Kuş

Honda Civic Alacaklara Müjde! Herkesi Bayiye Koşturacak Kampanya Geldi!

23.04.2022
21
Honda Civic Alacaklara Müjde! Herkesi Bayiye Koşturacak Kampanya Geldi!

Japon devi Honda, Türkiye’de çok fazla tutulan ve sevilen modeli Civic için Nisay ayı içerisinde başlangıç verdiği kampanyasına devam etme karar aldı. Bu karar ile Honda bayilerine ciddi bir rağbet olması bekliyor. Honda bayilerinde Premium, Eco Elegance ve Executive olarak 3 farklı pakete ile satılan honda civic için bankalar ile özel anlaşma yapılmış durumda.

Honda Civic modeli piyasaya girdiği günden beri çok fazla ilgi görüyor ve ülkemizde çok fazla tutuluyor, hem yakıt konusunda tasarruflu olması hem de spor bir görüntüye sahip olması Civic modelinin çok tercih edilmesini sağlıyor diyebiliriz. Ayrıca Honda modelleri motor kısmında hiç bir zaman müşterilerine sorun yaratmadığı gerçeğini de söylememiz lazım, haydi gelin bu mükemmel kampanyaya göz atalım…

Honda nisan ayında yapmış olduğu kampanya ile 120 bin lira kredi kullanımını müşterilerine tanıtmıştı bu kampanya oldukça ilgi gördüğü için kampanyayı uzatma kararı aldı, üç farklı paket (Premium, Elegance, Executive+) ile satışa sunulan Honda Civic şu an için 549.000-TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilerini bekliyor.

Honda Civic Kampanyası

Honda Civic Sedan modelinde yaptığı bu kampanya tüm ECO seçeneklerinde geçerli olacak ve sadece 0.99 faiz oranı ve 15 ay vade ile 120.000-TL kredi imkanı sunuyor.

Günümüz koşullarında araç faiz oranlarının yüksekliğini düşündüğümüz zaman Honda markasının yaptığı bu kampanya oldukça ilgi görüyor, bayilerde sıfır araçlar için şu andan satış patlaması bekleniyor.

honda civic

Dış tasarımı ile ilgi odağı haline gelmiş olan Honda Civic iç tasarımının yanı sıra 2021 kasasında oldukça radikal değişikliklere imza attı, bir önceki modelinde performans konusundaki şikayettleri dikkate alan Honda yeni nesil araçlarında performans konusunda adeta yüz güldürüyor. Araçlarında Turbo motora yer veren marka 182 PS gücünde 240 Nm tork üreten Turbo benzinli motoru performanslı ve atik bir sürüş sağlarken 129 PS güce ve 180 Nm torka sahip yeni nesil Turbo LPG’li motor ise, önceki nesillerinden aldığı ilhamla yenileniyor, çok daha güçlü, teknolojik ve ekonomik bir sürüş sunuyor.

Yeni Nesil Honda Civic Aracı Yakından Tanıyalım

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.