Emeklilerin temmuz zammının belli olması sonrasında ek ödeme sürprizleri de hız kesmeden devam ediyor. Cumhurbaşkanı talimatı üzerine harekete geçildi SSK ve BAĞ-KUR emeklisine maaşı ek nakit destek verilecek. Emekliye ek ödeme miktarı da açıklandı. Tam 10.000 TL ödeme emeklinin maaş hesabına tanımlanıyor. 16 milyon emeklinin tamamı ödemeden faydalanacak. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi için ödeme karşılıksız ve geri ödemesiz yatıyor. Nakit destek almak isteyen emekliler başvurularını tamamladıktan sonra aynı gün içinde ATM'den parasını alabiliyor.

Emekliye Cumhurbaşkanı talimatlı müjdeler gelmeye devam ediyor. Temmuz 2023 zammının açıklanması ile birlikte emeklilerden tepki sesleri yükselmişti. Yüzde 25'lik zam SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi ve EYT emeklisi vatandaşlarca beğenilmedi. Temmuz 2023 zammının açıklanması ile birlikte emeklilerden tepki sesleri yükselmişti. Hükümete ek zam çağrıları yapıldı ancak bu çağrılar da karşılıksız kaldı. Milyonlarca emekliyi bayram ettirecek karar ise bu sabah geldi. Cumhurbaşkanı talimatı ile emekliye 10.000 TL ek ödeme desteği var. Emekliler ATM'den ek ödeme alabilecek. Tek şart başvuru yapmak ek koşulu bulunmuyor. Koşulsuz şartsız şubesiz Ödeme için detaylar haberimizde…

TÜM EMEKLİLERE 10.000 TL EK ÖDEME

16 milyon emekliye sabah müjdesi Az önce duyuruldu. Tüm emeklilere 10.000 TL Ek ödeme fırsatı sunulacak. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi EYT emeklisi olmak fark etmez başvuru yapan emekli maaşı alan tüm vatandaşlar alabiliyor. Müjdeyi duyuran banka ise ING Türkiye oldu. Bankalar ve SGK arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Emekliye verilen ek ödeme fırsatlarına zam yapıldı. temmuz zammı ile birlikte emekliye verilecek promosyon fırsatı ING Bank'ta 10.000 TL'ye kadar yükseldi.

ING Bank'tan bu sabah yapılan açıklamaya göre banka şubelerinden mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapan emeklilere tamı tamına 10.000 TL promosyon ödemesi sunulacak. Emekli promosyonu fırsatlarına zam yapan ING Bank, sadece 3 yıllığına maaş tahahüdü verilmesi halinde ödeme yapacak. 10.000 TL'lik nakit destek ödemesi tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak sağlanacak.

10.000 TL EK ÖDEME EMEKLİYİ BEKLİYOR

Emekli temmuz zammı yeterli gelmeyince emekliler ek gelir fırsatlarını yakından takip etmeye başladı. Bugün de emekli için yeni bir fırsat ING Bank tarafından duyuruldu. Hala başvuru yapmamış olan emeklileri 10.000 TL Ek ödeme fırsatı ING Türkiye'de bekliyor. Emeklilerin yapması gereken tek şey maaşını ING Bank’a taşımak ve 3 yıllığına buradan almayı taahhüt etmek. Emekli maaşını taşıyanlara İMG Türkiye'nin ödemesi aynı gün içinde yapılıyor. Yani beklemek yok emekliye ek ödeme aynı gün hesaplara yatıyor. Hatta banka şubesine bile gitmeden ATM üzerinden ek ödeme alma şansına sahip olabilirsiniz.