Akbank, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara hem hızlı hem de çok kolay bir şekilde kredi imkanı sunuyor. TC Kimlik Numarasına sahip olan kişilere nakit ihtiyaçlarını için tam 13 bin 500 TL kredi imkanı sunan banka, bu şahane fırsatı ile maddi olarak çok cazip bir seçenek sunmaktadır. Kredi detayları araştırılmaya başlarken bu cazip kredi imkanından yararlanmak isteyenler de başvuru şartları ve başvuru detaylarını araştırmaya başladı. İşte 13 bin 500 TL kredi imkanı ile ilgili merak edilen tüm detaylar…

BAŞVURU DETAYLARI

13.500 TL kredi imkanından yararlanabilmek için gerekli olan şartlar ve başvuru için istenenler merak ediliyor. 13.500 TL kredi imkanından yararlanabilmek için Akbank müşterisi olmanız yeterlidir. Akbank müşterileri ise Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuruda bulunduktan sonra başvurunun onaylanması halinde kredi tutarı başvuru sahibinin hesabına yatırılır. Başvuru işlemlerinizi çok hız ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

NAKİT PARA 5 DAKİKA İÇİNDE HESABINIZDA

Akbank müşterisi olanlar kendilerine sunulan 13.500 TL kredi imkanından kolayca yararlanabilirler. Kredi başvurusu için kimlik numarası yeterli olmaktadır. Başvuru süreci gibi onay süreci de hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve başvurusu onaylanan müşterilerin hesabına nakit para tutarı sadece 5 dakika içinde yatırılır. Bankanın sunduğu kredi imkanı faizsiz seçeneklerle sunulmaktadır ve oldukça avantaj sağlamaktadır.

SIFIR FAİZLİ GERİ ÖDEME

Akbank, müşterilerine faizsiz seçeneklerle kredi imkanı sunuyor. Kredinin geri ödemesi sıfır faizli olarak gerçekleştirilmektedir. Vade seçenekleri ise genellikle 6-12 ay olarak sunulmaktadır. Sunulan bu fırsatlarla hem acil nakit ihtiyaçlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilir hem de ödeme planınıza uygun bir şekilde geri ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

13.500 TL’YE KADAR KREDİ İMKANI

Akbank müşterilerine sunulan hızlı ve kolay kredi başvurusu ile ilgili tüm detaylar araştırılıyor. Akbank’ın başlattığı bu kampanya ile Akbank müşterileri, acil nakit ihtiyaçlarına bir çözüm buluyor. Başvurular ise hem Akbank Direkt Mobil uygulaması üzerinden hem de Akbank şubelerinden gerçekleştirilebiliyor. Başvuru onaylandıktan hemen sonra müşteriler diledikleri zaman 7/24 nakit para çekimi yapabiliyorlar. Bankanın bu kampanyadaki amacı ise maddi olarak rahatlamak isteyen ve acil nakit ihtiyacına çözüm arayan müşterilerine destek olmaktır. Hızlı ve kolay başvuru seçenekleri sunan Akbank’ın bu kampanyası ile kişiler nakit ihtiyaçlarına anında çözüm bulabileceklerdir.