Bugün sizden başka bir meydan okumayı kabul etmenizi istiyoruz. Bunda, ormandaki birçok hayvan arasından 3 sincap bulmanız gerekecek. Gözlem zeka oyunları sosyal medyada giderek daha popüler hale geldi. Kendini test etmenin ve kendine meydan okumanın bu eğlenceli yolunu keşfedin...

BU ZEKA OYUNU İLE GÖZLEM BECERİLERİNİZİ TEST EDİN!

Bir meydan okumaya var mısın? Bu zeka oyunu ile gözlem becerilerinizi test edin ve diğer orman hayvanlarının arasına gizlenmiş üç sincabı sadece 30 saniyede bulun!

Peki, ne bekliyorsun? Bu hızlı ve eğlenceli mücadeleye şimdi katılın!

Bu gözlem zeka oyunu, gözlem becerilerinizi test etmenin ve orman hayvanları arasında 3 sincabı 30 saniyede bulmanın harika bir yoludur! 3 sincabı bulmak için konsantre olmak ve dikkatlice gözlemlemek önemlidir . Bir sincabın uzun kuyruğunun, sivri kulaklarının ve küçük bedenlerinin belirgin şekline ve kürklerinin rengine bakmalısınız. Sincapları ararken görseldeki hayvanlar arasında desen aramaya çalışın. Yakından bakmak için zaman ayırırsanız, sonunda onları bulacaksınız.

Meydan okumayı başarıyla tamamlayabilmek için zaman ayırmayı ve ayrıntılara dikkat etmeyi unutmayın.

ÇÖZÜM

Orman hayvanları arasında üç sincabı 30 saniyeden daha kısa sürede bulmayı başaran herkesi tebrik ederiz! Onları bulamayanlar için endişelenmeyin.

Aşağıda çözümü ile birlikte bir resim görebilirsiniz.