Can Kuş

Denizbank 30.000 TL Veriyor! İşte Detaylar

19.07.2022
30
Denizbank 30.000 TL Veriyor! İşte Detaylar

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 30.000 TL kredi ödemesi yapılacak.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 30.000 TL SMS ile kredi onayı verileceği duyuruldu. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak bankanın kredi kampanyasına katılabilecek ve Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere 5 dakika içerisinde verilecek olan kredi sonucu ile birlikte acil kredi imkanından faydalanabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekiyor.

Denizbank banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde banka için kredi başvurusunda bulunabilecek ve hemen cebimde kredi kampanyası ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınızı göre bileceksiniz.

Denizbank cebimde Kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsunuz kredim yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazarak 32 80 numarasına bu mesajı gönderin. Bireysel müşteriler bu şekilde mesajla başvuru yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenecekler ve onaylanan tutar gıda krediyi istedikleri zaman hesaplarına yatırabilecekler. 32 80 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.