Yaşlandıkça, özellikle kırışıklıklar olmak üzere yaşlanma belirtilerini fark etmeye başlarsınız. Yaşlanma sürecini tersine çeviremeseniz de görünümlerini azaltabilirsiniz. Cildin nemlenmesini desteklemek ve hasarlı cildi onarmak için mevcut en güvenli ve en etkili çözümlerden biri olduğu için hindistancevizi yağını kırışıklıklar için doğal bir nemlendirici olarak kullanabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı cildi nemlendirir, kollajen üretimini artırmaya yardımcı olur ve cildinizdeki hücre yenilenmesini destekleyerek onu daha elastik ve sıkı hale getirir. Kırışıklıklarınızı ve ince çizgilerinizi etkili bir şekilde soldurabilir ve genç ve sağlıklı görünmenizi sağlayabilir. Yüzünüzün herhangi bir yerinde kırışıklıklar ve ince çizgiler oluştuğundan, kaybolması için hindistancevizi yağı gibi güvenli bir şey kullanmak her zaman daha iyidir.

KIRIŞIKLIKLAR İÇİN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI NASIL KULLANILIR?

Hindistan cevizi yağı, serbest radikallerle savaşarak, kırışıklıkları azaltarak ve cildinizi temizleyerek cilt beslenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Doğal olarak cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olan laurik asit ve kaprilik asitten oluşur

İhtiyacınız olanlar

İşlenmemiş hindistan cevizi yağı

Uygulanışı

  • Yüzünüzü temizleyin ve soğuk suyla durulayın. Kurulayın.
  • Parmak uçlarınıza birkaç damla hindistancevizi yağı alın.
  • Yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Birkaç dakika dairesel hareketlerle masaj yapın.
  • Yağı gece boyunca bırakın.