Can Kuş

Bim Yağ Fiyatları 2022 Ne Kadar Oldu?

16.06.2022
29
Bim Yağ Fiyatları 2022 Ne Kadar Oldu?

Bim yağ fiyatları son dönemde artan, sık değişen fiyat artış oranları ile birlikte oldukça merak edilmektedir. Yemeklerin vazgeçilmezi olan yağ Türkiye’de binlerce şubesi olan Bim marketlerde indirimli olarak satılmaktadır. Bim Ayçiçek yağı marka kalitesine, litre oranlarına göre değişkenlik göstermektedir. Artan yağ fiyatları sonrasında pek çok kişi indirimli kampanyalı satılan yağ arayışına girmiştir. Cazip fiyat seçenekleriyle öne çıkan BİM yağ fiyatlarının indirimli olup olmadığı pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Fiyatı en çok değişen temel gıda ürünlerinden olan Bim Sole yağ 2022 fiyatı 5 litresi güncel olarak 155 TL’dir. Bim Sole ayçiçek yağı değişen fiyat oranları ile 146 TL‘ye düşmüştür. 

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 

BİM 1 litre ayçiçek yağı fiyatları ürünlerin markasına, büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Abalı Sole Yudum ayçiçek yağı 1 litre yağ fiyatı 32.50 TL, BİM Sole Ayçiçek yağı 5 litresi 146 TL, BİM Soylu ayçiçek yağı 2 litresi 65 TL, BİM Sole ayçiçek yağı 1 litre 32, 50 TL’den satışa sunulmaktadır. Sole ayçiçek yağı günümüzün en çok tercih edilen mutfağın vazgeçilmezi gıda ürünlerinin başında gelmektedir. En çok markette satılan markalardan olan Yudum Ayçiçek ağı BİM mağazalarında indirime giren cazip fiyatlı diğer yağlardandır. 

Kaliteli olduğu kadar sağlıklı, özel üretim BİM Yudum ayçiçek yağı fiyatı 173 TL’dir. Yudum ayçiçek yağı 5 litre fiyatı ise 169.50 TL’dir. Ekonomik koşullarını sürekli değişmesinden kaynaklanan hayat pahalılığı sonucunda temel gıda ürünlerinden olan marketleri ayçiçek yağının fiyatları da kur politikaları gereğince değişmektedir. Ayçiçek yağı en ucuz ve kaliteli yağlardan olup bütçenize uygun olabilir. En ucuz 5 litre yağ satan BİM mağazalarına gelerek 5 litresi 146 TL’den satılan Sole yağlardan satın alabilirsiniz. Güncel zeytinyağı, sıvı yağ ve Bim Ayçiçek yağı fiyatları şu şekildedir:

Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 65,00 TL

Abalı Ayçiçek Yağı 5 Litre 165 TL

Sunar Mısır Yağı 2 litre: 69,90 TL 

Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 32,50 TL

Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: 92.90 TL

Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: 169 TL

Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: 146 TL

Orkide Ayçiçek Yağı 5 Litre 165 tl

Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 70 TL

Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 63,90 TL

Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: 55.90 TL

Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 52.90 TL

Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: 83.90 TL

Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 48.90 TL

BİM Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: 146 TL

Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: 48.90 TL

Sunar Mısır Yağı 2 litre: 78,08 TL

Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 70 TL

Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 63,90 TL

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2022

Belirtilen Bim yağ fiyatları güncel olup ayçiçek yağı fiyatı ne kadar? Soruları oldukça merak edilmektedir. Ayçiçek sıvı yağ fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Fiyat bilgisi ekonomi hareketliliğinden etkilendiği için BİM yağ fiyatlarını online uygulamalar üzerinden takip edebilir; dilerseniz BİM marketlerine giderek fiyatları yerinde kontrol edebilirsiniz. Yağ fiyatları indirimlerinden haberdar olmak için online uygulama üzerinden siteyi kolayca takip edebilirsiniz. Bim marketlerde en ucuz yağ arayan kullanıcılar için sürekli değişen indirimli, kampanya seçeneklerini takip ederek internet üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. En güncel yağ fiyatları günümüzde oldukça en takip edilen konuların başında gelir. 

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2022

Bim yağ fiyatları belirli aralıklarda indirime girdiği için BİM site uygulaması üzerinden aktüel ürünlerini düzenli ve periyodik olarak takip etmeniz tavsiye edilir. BİM yağ ve gıda fiyatları günümüzün en sık merak edilen konularındandır. Son dönemde artan ekonomik buhran ile değişen yağ fiyatları neticesinde yağ markaları ve fiyatları sıklıkla araştırılmaktadır. En güncel yağ fiyatları her gün değişkenlik göstermektedir. KDV oranı %1’e indirildikten sonra yağ fiyatları yukarıda belirtildiği şekilde satışa sunulmuştur. 

bim yağ fiyatları

bim yağ fiyatları

Ayçiçek yağları ne kadar? Tarımsal ürünlerde yaşanan küresel sorun ayçiçeği yağı fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Pek çok markette 5 litrelik yağ tükenmiş olup litre miktarı az olan yağlarda dahi fiyat artışı gözlenmektedir. BİM’de özellikle Sole yağ fiyatları 2022 yüksek artış gösteren özel markaların başında gelir. Pandemi sürecinin başından bu yana geçen sürekli fiyat artışı ayçiçek yağı başta olmak üzere diğer yağ türlerinde de kendini göstermektedir. Zincir marketlerin BİM Sole yağ fiyatları 2022 diğer yağ markaları içerisinde cazip ve hesaplı olup oldukça talep edilmektedir.  

Bim Sole Yağ Fiyatı

Artan yağ fiyatları ne kadar? Değişen fiyatlar raflarda etiketlere yansıtılarak sıvı yağ ürünleri zamlı olarak satışa sunulmaktadır. Bu da market çalışanlarının günlük etiket değiştirmelerine neden olmaktadır. Bu noktada en güncel fiyatları Bim site uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilir; bütçenize uygun BİM Sole ayçiçek yağlarını indirimli, kampanyalı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Yağ markaları içerisinde marka bazlı fiyat değişikliği göstermekte olup ramazan ayına özel cazip, indirimli fiyat seçenekleri ile hizmetinize sunulmaktadır. Sole marka 5 litre ayçiçek yağı 146.50 TL olup bu fiyat kur hareketliliği sonucu değişmektedir. 

İndirim dönemlerini takip ederek bütçenize uygun olan lezzetli ve kaliteli Sole yağını alabilirsiniz. BİM Sole yağ fiyatları 2022 itibarıyla yükselişe geçmiştir. Pek çok marka yağ ürünü kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır. Sosyal medyada yer alan en çok konuşulan konulardan olan BİM Sole ayçiçek yağı fiyatları BİM ‘in yaptığı indirim kampanyaları neticesinde oldukça yoğun ilgi görmektedir.  Diğer marketlere göre uygun fiyatlı satılan BİM Sole indirimli yağlar 1, 2 ve 5 litrelik olarak satılmaktadır. BİM yağ fiyatları kaç para? İndirimin ardından marketlerde stok durumu kapsamında fiyatlar 32TL-169TL arasında yer alır. BİM yağ fiyatları güncellenerek yukarıda belirtildiği gibi indirimli olarak satışa sunulmaktadır.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.