Can Kuş

Asgari Ücretliye Müjdeli Haber! 20.000 TL Sorunsuz Ödeme Yapılacak!

08.07.2022
46
Asgari Ücretliye Müjdeli Haber! 20.000 TL Sorunsuz Ödeme Yapılacak!

Asgari ücretliye müjdeli haber geldi… 20.000 TL sorunsuz ödeme yapılacak! Başvuru yapmak isteyenler hemen haberimize…

Son dakika haber: Asgari ücretle çalışan vatandaşlara 20000 TL’ye kadar kredi veren bankaların listesi yayınlandı. Gelir belgesiz olarak alabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler banka kredi puanı uygun olması durumunda onay alabilecek.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, 20000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası Akbank ve Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Banka kredi puanı bir gözü üzerinde olan kişiler başvurularını 5 dakika içerisinde yapabilir ve bu üç banka üzerinden kredi kullanabilirler.

GARANTİ BANKASI 

Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması durumunda bireysel kredi kullanabilirler. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisine katılacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak bu bankalar üzerinden istedikleri zaman kredi kullanabiliyor.

AKBANK

Akbank üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar ise Akbank’ın resmi internet sitesine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurabilir veya bu bankadan 44 25 numarasına SMS atabilir. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan tutarı, hemen aynı gün içinde banka hesabınıza yatırmanıza olanak sağlar. Akbank üzerinden ayrıca kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı mesaj olarak gönderen bireysel müşterilere hemen sonuç verilmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanıyorsanız, internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi almanız mümkündür.

DENİZBANK

Denizbank, internet sitesinden başvuru alacak olan kişilerin kredi başvurusu yapmadan önce banka kredi sorgulamasını istiyor. Banka kredi puanı sorgulaması sonrasında vatandaşlar, kredi onayı alabilmeleri için 1100 ve üzerinde bir puan olması gerekiyor. Cebimde kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, Denizbank’ın kredi kampanyasına katılmak için kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına göndermeleri yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.